Викторија Лоба ги покажа стомачните мускулиМузика и филм
ПРЕКРАСНА Е

Викторија Лоба ги покажа стомачните мускули

Викторија Лоба објави нова фтографија на „Инстаграм“. Пејачката се пофали со своето совршено тело и со стомачните мускули, на кои…

Уапсена старлетата Александра НаковаШоу бизнис и трач
СЕКОГАШ СКАНДАЛОЗНА

Уапсена старлетата Александра Накова

Во  Гевгелија била уапсена  Александра Накова , бидејќи наместо во изолација, како пациент позитивен на Ковид-19, се шетала во градот.…

ДРУШТВОТО НА ФИЛМСКИТЕ РАБОТНИЦИ НА МАКЕДОНИЈА едногласно ги поддржа мерките за спас на филмската фела и македонската кинематографијаМузика и филм

ДРУШТВОТО НА ФИЛМСКИТЕ РАБОТНИЦИ НА МАКЕДОНИЈА едногласно ги поддржа мерките за спас на филмската фела и македонската кинематографија

На последното собрание на „Друштво на Филмските Работници на Македонија“, помеѓу останатото, беа  разгледувани и мерките донесени од страна на Агенцијата…

„Што е филм? Попис 2.0“ за врските меѓу технолошкото, културното и политичкотоМузика и филм

„Што е филм? Попис 2.0“ за врските меѓу технолошкото, културното и политичкото

Музејот на современата уметност – Скопје од денеска, па се до 23 јули, започнува со онлајн филмска програма „Што е…

Халкбанк корисниците на платежни картички Mastercard отсега ќе можат да плаќаат бесконтактно со нивниот мобилен уред преку новата апликација HalkPayПРЕС

Халкбанк корисниците на платежни картички Mastercard отсега ќе можат да плаќаат бесконтактно со нивниот мобилен уред преку новата апликација HalkPay

Од 3 јули клиентите на Халкбанк кои се корисници на платежни картички Mastercard, а имаат мобилен уред со оперативен систем…

Памела Андерсон објави фотографија од креветШоу бизнис и трач
И НА 53 ГОДИНИ Е НЕЗАМЕНЛИВА

Памела Андерсон објави фотографија од кревет

Памела Андерсон ги почести своите фанови со жешка фотографија од кревет. Памела не се спушти од тронот на една од…