Пливање, забавен начин за намалување килограмиЗдравје и Фитнес

Пливање, забавен начин за намалување килограми

Пристигнувањето на високите температури, секако, нè асоцира на море, пливање и бескрајно уживање на плажа. Како и да е, покрај…

Рита Ора се соблече голаМузика и филм
WOW

Рита Ора се соблече гола

Рита Ора објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм. Пејачката од време на време објавува голи фотографии, а оваа го…

Меган Фокс се разведуваШоу бизнис и трач

Меган Фокс се разведува

Меган Фокс се разведува од Брајан Остин Грин по 16 години заедничка среќа. Меган Фокс и Брајан Остин Грин се…

Никол Шерцингер го прослави 42-риот роденденМузика и филм
НЕ СЕ ПРЕДАВА

Никол Шерцингер го прослави 42-риот роденден

Никол Шерцингер отпатуваа во Португалија по повод нејзиниот 42. роденден. Популарната пејачка сподели фотографии од одморот со 35-годишниот рагбист, Том Еванс.