Како се носи црна боја во летоМода и убавина

Како се носи црна боја во лето

Љубителите на минимализмот и едноставноста во облекувањето нема да излезат надвор од нивната безбедна модна зона така лесно, па без…

Северина во бикиниМузика и филм
WOW

Северина во бикини

Северина е една од најатрактивните жени во регионот. Таа е многу активна на својот профил на Инстаграм, па објавува разни…

Кендал и Кајли Џенер во секси кампања за Kylie CosmeticsМода и убавина

Кендал и Кајли Џенер во секси кампања за Kylie Cosmetics

Сестрите Кендал и Кајли Џенер позираа заедно за новата козметичка колекција Kendall x Kylie. Колекцијата е лансирана на 26 јуни, а…

Лејди Гага е бремена?!Шоу бизнис и трач

Лејди Гага е бремена?!

Популарната пејачка Лејди Гага е бремена. Таа наводно стомакот го крие од јавноста со широка облека. Иако досега пејачката имаше…