Софија Вергара ужива на МиконосМода и убавина

Софија Вергара ужива на Миконос

Софија Вергара објави секси фотографија од плажа на грчкиот остров Миконос, а со тоа предизвика и воодушевување кај своите следбеници…

Рита Ора позира во градникМузика и филм

Рита Ора позира во градник

Рита Ора реши повторно да привлече внимание со својот изглед. Таа објави фотографија во градник во дворот на нејзината куќа.…