BMW го претстави освежениот M5 моделАвто-мото

BMW го претстави освежениот M5 модел

M5 добива нов преден браник со редизајнирана предна маска, нови отвори за воздух, како  и нови предни светла. Задниот дел…

Сара Џесика Паркер во костим за капење ужива на плажаМузика и филм

Сара Џесика Паркер во костим за капење ужива на плажа

55-годишната ѕвезда од „Сексот и градот“ беше видена на плажа во Хемптонс. Како лојална обожавателка на пишаниот збор, славната актерка…