Жика Јакшиќ е позитивен на ковид-19Шоу бизнис и трач

Жика Јакшиќ е позитивен на ковид-19

Во емисијата „Звезда Гранда – спецификација“ која се емитува во живо на Прва телевизија, авторот и водител на шоуто, Саша…

Лепа Брена позира во долна облекаШоу бизнис и трач
НЕ СЕ ПРЕДАВА

Лепа Брена позира во долна облека

И во шестата деценија Лепа Брена уште еднаш покажа дека има нозе на кои би можеле да и’ позавидат значително помладите…