Претворете ја терасата во идеална мала бохо оаза#Убав живот

Претворете ја терасата во идеална мала бохо оаза

Летните горештини полека почна да пристигнуваат, а сите знаеме дека во тој период терасите стануваат омилено место каде што сакаме…

Gucci има нова колекција со неутрален еклектицизамМода и убавина

Gucci има нова колекција со неутрален еклектицизам

Како да се продолжи со производството, да се зачува стандардот, но и да се понуди на публиката она што е…

Јелена Карлеуша во ново секси изданиеШоу бизнис и трач
WOW

Јелена Карлеуша во ново секси издание

Јелена Карлеуша ги почести своите верни обожаватели со ново секси издание. Пејачката секојдневно изненадува со најразлични стајлинзи на својот профил…