Што ќе правите неделава?Настани

Што ќе правите неделава?

Повелете во Public Room на ручек со некоја драга личност или едноставно понесете го лаптопот и уживајте во работењето! Ве…

Џорџина Родригез ги полуде фановитеШоу бизнис и трач
БРАВО!

Џорџина Родригез ги полуде фановите

Џорџина Родригез, вереницата на Роналдо покажа колку е флексибилна, објави фотографија на својот Инстаграм профил каде прави шпага. Џорџина посветува…