Се најавуваат две нови сезони од ”La Casa De Papel”Музика и филм
ЕДВАЈ ЧЕКАМЕ

Се најавуваат две нови сезони од ”La Casa De Papel”

Хит серијата ”La Casa De Papel” на Netflix, позната и како ”Money Heist”, е една од најпопуларните серии на денешницата, а…

MANGO со нов проект “Life in Bloom”Мода и убавина

MANGO со нов проект “Life in Bloom”

Во обид да го врати ентузијaзмот во нашите животи и со позитивни мисли да го започнеме новото поглавје, Mango ја…

Ем-ти-ви наградите одложениМузика и филм
СЕ ОЧЕКУВАШЕ

Ем-ти-ви наградите одложени

Филмските и ТВ награди на Ем-ти-ви беа одложени на неопределено време поради пандемијата на новиот коронавирус. Додека некои церемонии се…

Нивес Целзиус во секси долна облекаШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Нивес Целзиус во секси долна облека

Нивес Целзиус повторно објави провокативна фотографија на својот инстаграм профил. Овојпат таа позира во својот кревет во долна облека, за…