BMW ја подготвија и новата серија 4Авто-мото

BMW ја подготвија и новата серија 4

Премиерата на BMW серија 4 беше закажана за на 01.06.2020 година во 18 часот. Изгледот на овој баварски модел е…

Ким Кардашијан пред развод?!Шоу бизнис и трач
ХМММ...

Ким Кардашијан пред развод?!

Ким Кардашијан и Канје Вест во последно време не се во најдобри односи. Според нивните блиски пријатели, брачните недоразбирања се…

Цреши – богатство кое го нуди пролеттаЗдравје и Фитнес

Цреши – богатство кое го нуди пролетта

Пролетта е време кога јадеме цреши – мали црвени топчиња полни здравје и супер вкус. Сезоната на ова вкусно црвено…