Новиот паметен часовник на RealmeМобилни и технологија

Новиот паметен часовник на Realme

Realme Watch паметниот часовник е официјално претставен, а го карактеризираат дисплеј осетлив на допир, опција за следење на работата на…

Алонсо преговара за враќање во Ф1Спорт

Алонсо преговара за враќање во Ф1

Првиот човек на Рено, Сирил Абитебул потврди дека екипата преговара со Фернандо Алонсо и постои опција тој да вози за…

Ирина Шајк во новата кампања на IntimissimiМода и убавина
ПРЕКРАСНА Е

Ирина Шајк во новата кампања на Intimissimi

Ирина Шајк е ѕвезда во новата кампања на Intimissimi за колекцијата на долна облека насловена Invisible Touch. Супермоделката позира во…

Хајди Клум ужива гола во летните деновиМода и убавина
WOW

Хајди Клум ужива гола во летните денови

Хајди Клум, ги воодушеви своите машки фанови со нови провокативни фотографии. Имено, сексипилната Германка се сончаше целосно гола,  направи неколку…