Streetstyle инспирации за впечатливи и удобни летни моментиМода и убавина

Streetstyle инспирации за впечатливи и удобни летни моменти

Летните стилски аутфити бараат релаксација и флуидност, затоа ви предлагаме да се фокусирате на светлите бои и лесни материјали. Летните…

ŠKODA освои шест награди „Семеен автомобил на годината“Авто-мото

ŠKODA освои шест награди „Семеен автомобил на годината“

Читателите на германското специјализирано списание АУТО Штрасенверкер (AUTO Straßenverkehr) ги изгласаа моделите на ŠKODA за „Семеен автомобил на годината“ во…

Како се носи црна боја во летоМода и убавина

Како се носи црна боја во лето

Љубителите на минимализмот и едноставноста во облекувањето нема да излезат надвор од нивната безбедна модна зона така лесно, па без…

Северина во бикиниМузика и филм
WOW

Северина во бикини

Северина е една од најатрактивните жени во регионот. Таа е многу активна на својот профил на Инстаграм, па објавува разни…

Кендал и Кајли Џенер во секси кампања за Kylie CosmeticsМода и убавина

Кендал и Кајли Џенер во секси кампања за Kylie Cosmetics

Сестрите Кендал и Кајли Џенер позираа заедно за новата козметичка колекција Kendall x Kylie. Колекцијата е лансирана на 26 јуни, а…

Лејди Гага е бремена?!Шоу бизнис и трач

Лејди Гага е бремена?!

Популарната пејачка Лејди Гага е бремена. Таа наводно стомакот го крие од јавноста со широка облека. Иако досега пејачката имаше…

Памела Андерсон е новото лице на AshokaШоу бизнис и трач

Памела Андерсон е новото лице на Ashoka

Памела Андерсон е новото лице на рекламната кампања на марката за чанти Ашока за летната колекција. Фотограф е Кармело Редодно,…

Софија Вергара ужива на МиконосМода и убавина

Софија Вергара ужива на Миконос

Софија Вергара објави секси фотографија од плажа на грчкиот остров Миконос, а со тоа предизвика и воодушевување кај своите следбеници…

Рита Ора позира во градникМузика и филм

Рита Ора позира во градник

Рита Ора реши повторно да привлече внимание со својот изглед. Таа објави фотографија во градник во дворот на нејзината куќа.…

Сиара го покажа трудничкото стомачеМузика и филм

Сиара го покажа трудничкото стомаче

Сиара сподели фотографии на кои го покажува пораснатото трудничко стомаче во бикини. Таа позира во природно издание во тревник покрај плажа. Славната…