Макси фустани: создадени за топлите летни деновиМода и убавина

Макси фустани: создадени за топлите летни денови

Фустаните се омилен летен избор и тоа без размислување. Макси моделите се наметнуваат како идеален избор за дневни комбинации, и…

Карди Би се пофали со нова тетоважаШоу бизнис и трач
WOW

Карди Би се пофали со нова тетоважа

Карди Би со гордост ја покажа својата нова тетоважа на Инстаграм. Тату-мајсторот, чие дело е тетоважата, напиша дека на тетоважата…

Тамара Тодевска подготвува нова песнаМузика и филм
БРАВО!

Тамара Тодевска подготвува нова песна

 Тамара се враќа на македонската музичка сцена со нејзината нова песна со наслов „Слобода“. „Ова е песна за можеби најважната…

Ирина Шајк мами погледи низ ЊујоркМода и убавина
ПРЕКРАСНА Е

Ирина Шајк мами погледи низ Њујорк

Ирина Шајк беше фотографирана во Њујорк во урбана комбинација од припиен мини фустан, црно-бела јакна и чизми во војнички стил.…