Јелена Карлеуша е вистински права згодницаШоу бизнис и трач
WOW

Јелена Карлеуша е вистински права згодница

Пејачката и член на жирито на “Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша секојдневно ја шокира јавноста со своите провокативни разголени изданија.…

Одлични класични модели на купачи за сончевите летни деновиМода и убавина

Одлични класични модели на купачи за сончевите летни денови

Летото пристигна, што значи сега е вистинско време да го направите омилениот летен шопинг. Секако, станува збор за купување костуми…

Кети Пери ужива на плажаМузика и филм
ШТО ДА НЕ

Кети Пери ужива на плажа

Славниот пар, Кети Пери и Орландо Блум беше фотографиран додека се упатуваше на плажа во Санта Барбара, Калифорнија. 35-годишната пејачка…

Независните филмски работници добија рамноправна субвенцијаНастани

Независните филмски работници добија рамноправна субвенција

Независните филмски работници и официјално добија рамноправна субвенција во рамките на изгласаната Уредба на вчерашната владина седница со која законски…