Меланија Трамп во летен стајлингМода и убавина
ДАМА СО СТИЛ

Меланија Трамп во летен стајлинг

Доналд и Меланија Трамп организираа настан во Белата куќа каде им доделија благодарници на лица кои помагаат во борбата со…

Трендовски летен накитМода и убавина

Трендовски летен накит

Со секоја нова сезона доаѓаат нови трендови на накит со кои може да ја освежите и надополните вашата гардероба. Покрај…

Меган Фокс се разведува?!Музика и филм
НАВИСТИНА???

Меган Фокс се разведува?!

Актерите Меган Фокс и Брајан Остин Грин се разведуваат по 10 години брак, за време на кои добија три сина.…

Ким Кардашијан лансира линија на немедицински маскиШоу бизнис и трач
ХМММ...

Ким Кардашијан лансира линија на немедицински маски

Ким Кардашијан се приклучи на борбата против пандемијата од коронавирус со лансирање на линија на немедицински маски за лице кои…

Сиа стана мајкаШоу бизнис и трач
БРАВО!

Сиа стана мајка

Сиа ги изненади своите обожаватели со шокантна вест. На почетокот на оваа година, таа откри дека стана мајка откако посвои момче,…