Боб Дилан најавува нов албумМузика и филм

Боб Дилан најавува нов албум

Новиот албум на Боб Дилан, „Rough and Rowdy Ways“, ќе биде објавен на 19 јуни 2020 година. Објавувањето на албумот…

Кендал Џенер објави секси фотографијаШоу бизнис и трач
WOW

Кендал Џенер објави секси фотографија

Кендал Џенер ги воодушеви своите фанови со фотографија на која позира во жешко чипкано боди. Кендал приреди вистинско изненадување за…