Авокадо чизкејк – новиот модерен десертЗдравје и Фитнес

Авокадо чизкејк – новиот модерен десерт

Честопати истакнуваме дека трендовите во светот на модата и убавината се менуваат со неверојатна стапка,но ништо не е поразлично кога…

Rihanna е во потрага по модели за новата колекција,пријавете сеМода и убавина
ЗОШТО ДА НЕ

Rihanna е во потрага по модели за новата колекција,пријавете се

Популарната пејачка и една од најуспешните деловни жени на денешницата Ријана ја претстави својата најнова колекција на долна облека за…

Huawei го претстави P30 Pro New EditionМобилни и технологија

Huawei го претстави P30 Pro New Edition

По излегувањето на неофицијалните информации,  Huawei официјално го претстави својот старо/нов P30 Pro, сега наречен Huawei P30 Pro New Edition. …