Џорџина Родригез објави нова жешка фотографијаШоу бизнис и трач
WOW

Џорџина Родригез објави нова жешка фотографија

Џорџина Родригез објави нова жешка фотографија на социјалната мрежа Инстаграм. Девојката на 35-годишниот Португалец им покажа на своите следбеници секси…

Џорџ и Амал Клуни се разведуваат?!Шоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Џорџ и Амал Клуни се разведуваат?!

Брачната двојка која ја чува приватноста и семејниот живот надвор од очите на јавноста, наводно се разведува, а сето тоа…

Антонио Бандерас непрепознатливШоу бизнис и трач
ХМММ...

Антонио Бандерас непрепознатлив

Антонио Бандерас бил фотографиран додека џогирал за време на пандемијата со коронавирусот. Актерот изгледа непрепознатливо бидејќи долга коса и брада,…

Каролина Гочева, Дуке Бојаџиев и Исмаил Лумановски ја изведуваат „Зборови немам“Музика и филм
БРАВО!

Каролина Гочева, Дуке Бојаџиев и Исмаил Лумановски ја изведуваат „Зборови немам“

Каролина Гочева, Дуке Бојаџиев и Исмаил Лумановски се трио кое измамува воздишки кај публиката. Дуке објави видео во кое тие…

Тренди пролетни здолништаМода и убавина

Тренди пролетни здолништа

Здолништата се дефинитивно едно од оние класични парчиња облека што никогаш не излегуваат од мода и на кои редовно се…

Запознајте го Матео Матоски – Боки од ТВ серијата „Зоки Поки“Настани

Запознајте го Матео Матоски – Боки од ТВ серијата „Зоки Поки“

Почнувајќи од 4 мај, во 20:15 часот на првата програма на МРТ, серијата ќе се емитува секој понеделник и четврток,…

#Истражуваме #ЛетоBоМакедонија #Преспа#Убав живот

#Истражуваме #ЛетоBоМакедонија #Преспа

Дали ви се допадна нашето претходно истражување? Доколку да, продолжете да го читате овој е-маил бидејќи овој пат ви испраќаме…

Почина Драган ВучиќШоу бизнис и трач
ПОЧИВАЈ ВО МИР

Почина Драган Вучиќ

Драган Вучиќ почина од коронавирусот. Mакедонскиот пејач и водител починал на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби во Скопје.…