Fiat го претстави електричниот 500Авто-мото

Fiat го претстави електричниот 500

Во италијанскиот производител велат дека моделот ќе ги „промени правилата на игра“ за возила со таканаречени нулта емисија. Fiat на…

Каролина Гочева наполни 40 годиниМузика и филм
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН КАРОЛИНА

Каролина Гочева наполни 40 години

Каролина Гочева  го прослави 40-тиот роденден во домашна атмосфера. Таа објави фотографија од тортата заедно со пораката: „Другари, фала ви на…

Џиџи Хадид е бремена!?Шоу бизнис и трач
WOW

Џиџи Хадид е бремена!?

Џиџи Хадид и Зејн Малик ќе станат родители. Парот го очекува своето прво дете и дека Џиџи е во 20-тата…