Хајди Клум го покажа трудинчкото стомаче!?Шоу бизнис и трач
БРЕМЕНА Е?

Хајди Клум го покажа трудинчкото стомаче!?

Хајди Клум и Том Каулиќ  претходната година официјално запливаа во брачните води. Хајди и Том времето во пандемија го поминуваат…

Часовник изработен од 150 милиони години старо дрво#Убав живот
WOW

Часовник изработен од 150 милиони години старо дрво

Златно крилесто суштество управува со златна кочија која пак ја влече златна пеперутка низ златна шума … Истата златна сцена,…

Намалување на буџетот во Фомрула 1Спорт
ХМММ...

Намалување на буџетот во Фомрула 1

Шефот на Ред Бул, Кристијан Хорнер го поддржа мислењето на неговиот колега во Ферари, Матијас Биното и, како и Италијанецот,…

Меланија и Доналд Трамп засадија дрво за Светскиот ден на планетата ЗемјаШоу бизнис и трач
ДАМА СО СТИЛ

Меланија и Доналд Трамп засадија дрво за Светскиот ден на планетата Земја

За Светскиот ден на планетата Земја, Меланија и Доналд помогнаа во засадувањето на дрво во дворот на Белата куќа. Меланија…

Новиот модел на Toyota, Yaris CrossАвто-мото

Новиот модел на Toyota, Yaris Cross

Toyota новиот модел го претстави преку интернет. Станува збор за моделот Yaris Cross кој ќе биде најмалиот SUV во понудата…