Кога карантинот ќе „удри“ во глава – Спајдермен трча низ СкопјеЗанимливости

Кога карантинот ќе „удри“ во глава – Спајдермен трча низ Скопје

Изгледа и Спајдермен го „фатија бубачките“ додека седел дома, па излегол да се истрча низ улиците на Скопје… Додека некои…

Шарапова од досада, го објави телефонски број (ФОТО)Шоу бизнис и трач

Шарапова од досада, го објави телефонски број (ФОТО)

Марија Шарапова на крајот на февруари објави дека ја прекинува својата тениска кариера. Познатата Русинка денес е во Соединетите Држави,…

Александар Пријовиќ на три месеци куќен затвор и ќе остане без речиси 18 милиони евраСпорт

Александар Пријовиќ на три месеци куќен затвор и ќе остане без речиси 18 милиони евра

Колку многу ќе го чини Александар Пријовиќ скандалот откако не ги почитувал вонредните мерки на Владата на Р. Србија? Познато…

За Меси ниту еден тим не е како Севилја!Спорт
Клиент

За Меси ниту еден тим не е како Севилја!

Фудбалерот на Барселона, Лионел Меси, е страв и трепет за противничките одбрани, а за тоа најдобро говори неговата статистика. Аргентинецот на…