Грижата за здравјето на посетителите е над се за Рамстор МолЗанимливости

Грижата за здравјето на посетителите е над се за Рамстор Мол

Во пресрет на глобалната пандемија и ширњето на коронавирусот КОВИД – 19, Рамстор Мол направи голема дезинфекција на целиот шопинг…

Ријана објави нови провокативни фотографииМода и убавина
WOW

Ријана објави нови провокативни фотографии

Ријана е  кралица на сексапилните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи. Таа се што ќе направи е вистински погодок…

Сека Алексиќ непрепознатливаМузика и филм
НАВИСТИНА Е

Сека Алексиќ непрепознатлива

Српската пејачка Сека Алексиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија која го одзема здивот. Пејачката драстично ослабела и сега изгледа…

Северина објави необична фотографијаМузика и филм
ОПРАВДАНО

Северина објави необична фотографија

Северина преку својот Инстаграм се огласи за коронавирусот и ги повика следачите на внимателност. Пејачката објави бизарна фотографија од фризерски…

Кејти Холмс зборува за разводот од Том КрузМода и убавина
ХМММ...

Кејти Холмс зборува за разводот од Том Круз

Кејти Холмс позирајќи за насловната страница на магазинот InStyle, за прв пат сосема искрено и без опструкции, зборуваше за детали…

Кортни Кардашијан позира за магазинот HealthШоу бизнис и трач
ВО НЕЈЗИН СТИЛ

Кортни Кардашијан позира за магазинот Health

Во интервју за априлското издание на магазинот Health, Кортни зборува за фотографиите кои ги објавила минатото лето. Станува збор за…

Пазарувајте брзо и едноставно со “eVoucher” на Cashback WorldЖивот

Пазарувајте брзо и едноставно со “eVoucher” на Cashback World

Cashback World неодамна го промовираше својот инвентивен продукт „eVoucher“ (еВаучер) кој ја стави компанијата на светската мапа на трендови и…

Дакота Џонсон ги отвори вратите од својот домМузика и филм
ИНТЕРЕСНО

Дакота Џонсон ги отвори вратите од својот дом

Екипата на Architectural Digest беше на кратка турнеја низ домот на Дакота Џонсон, ѕвездата од трилогијата „Fifty Shades of Grey“.…

Том Хенкс има коронавирус!Музика и филм
ХМММ...

Том Хенкс има коронавирус!

Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон се заразија со коронавирус за време на нивниот престој во Австралија. 63-годишниот холивудски…

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ го крштеваа синотШоу бизнис и трач

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ го крштеваа синот

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ се родители на момче на кое му го дадоа името Александар. Тие не го кријат…