Топ 5 филмови со најголем рејтинг на IMDbМузика и филм
#СЕДИСИДОМА

Топ 5 филмови со најголем рејтинг на IMDb

Сега е совршено време да ги изгледаш сите филмови и серии за кои претходно немаше време. На IMDb има неколку филмови…

Четири совети за јакнење на имунитетотЗдравје и Фитнес
КОРИСНИ СОВЕТИ

Четири совети за јакнење на имунитетот

Ширењето на корона вирусот, ама и брзата промена на времето кое се очекува, во прв план го става јакнењето на…

Анастасија Ражнатовиќ најавува нова песнаМузика и филм
НОВ ХИТ ВО НАЈАВА

Анастасија Ражнатовиќ најавува нова песна

Анастасија Ражнатовиќ неодамна  ја објави песната „Хероина“, за која најави и дека веќе се работи на видеоспот. Анастасија веќе има…

Алесандра Амбросио ја промовира својата бикини линија „Gal Floripa“Мода и убавина
WOW

Алесандра Амбросио ја промовира својата бикини линија „Gal Floripa“

Манекенката и поранешниот ангел на „Викторија сикрет“ го покажа своето совршено тело во бикини. Алесандра Амбросио на својот Инстаграм профил…