Донатела Версаче донираше 200 илјади евра за борба против коронавирусотМода и убавина
БРАВО ЗА ПОТЕГОТ

Донатела Версаче донираше 200 илјади евра за борба против коронавирусот

Донатела Версаче, креативна директорка на италијанската модна куќа „Версаче“ донираше 200 илјади евра за болницата Сан Рафаеле во Милано, односно…