Браво и за пекара ДИМАНЖивот
Бесплатен појадок за сите доктори на инфективна клиника

Браво и за пекара ДИМАН

Во овие моменти, кога грижата за другите е исто толку важна како и онаа за себе, ПЕКАРА ДИМАН која се…

Кралицата Елизабета во самоизолацијаШоу бизнис и трач
БРАВО!

Кралицата Елизабета во самоизолација

Кралицата Елизабета одлучи заедно со сопругот Филип, до крајот на пандемијата од коронавирусот да биде во дворецот Виндзор во самоизолација.…

Џенифер Лопез не им се предава на годинитеМода и убавина
ПРЕКРАСНА Е

Џенифер Лопез не им се предава на годините

Латино пејачката и глумица Џенифер Лопез и на оваа возраст е прекрасна. Таа објави фотографии на својот профил на кои…

Браво за НОМАД, секоја честЖивот

Браво за НОМАД, секоја чест

Кафе Номад покажа како треба да се биде општествено одговорна компанија во овие тешки времиња за сите нас. На нивниот…