Ново скратено работно време за Скопје Сити Мол, Рамстор Мол и Капитол MолЖивот

Ново скратено работно време за Скопје Сити Мол, Рамстор Мол и Капитол Mол

Трговските центри Скопје Сити Мол, Рамстор Мол и Капитол Mол најавуваат дека до сега ги подржуваа сите донеси одлуки и…

Грижата за здравјето на посетителите е над се за Рамстор МолЗанимливости

Грижата за здравјето на посетителите е над се за Рамстор Мол

Во пресрет на глобалната пандемија и ширњето на коронавирусот КОВИД – 19, Рамстор Мол направи голема дезинфекција на целиот шопинг…

Ријана објави нови провокативни фотографииМода и убавина
WOW

Ријана објави нови провокативни фотографии

Ријана е  кралица на сексапилните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи. Таа се што ќе направи е вистински погодок…

Сека Алексиќ непрепознатливаМузика и филм
НАВИСТИНА Е

Сека Алексиќ непрепознатлива

Српската пејачка Сека Алексиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија која го одзема здивот. Пејачката драстично ослабела и сега изгледа…

Северина објави необична фотографијаМузика и филм
ОПРАВДАНО

Северина објави необична фотографија

Северина преку својот Инстаграм се огласи за коронавирусот и ги повика следачите на внимателност. Пејачката објави бизарна фотографија од фризерски…

Кејти Холмс зборува за разводот од Том КрузМода и убавина
ХМММ...

Кејти Холмс зборува за разводот од Том Круз

Кејти Холмс позирајќи за насловната страница на магазинот InStyle, за прв пат сосема искрено и без опструкции, зборуваше за детали…

Кортни Кардашијан позира за магазинот HealthШоу бизнис и трач
ВО НЕЈЗИН СТИЛ

Кортни Кардашијан позира за магазинот Health

Во интервју за априлското издание на магазинот Health, Кортни зборува за фотографиите кои ги објавила минатото лето. Станува збор за…