Официјална премиера на Volkswagen Touareg R SUVАвто-мото
WOW

Официјална премиера на Volkswagen Touareg R SUV

Volkswagen ја проширува гамата на модели со ознака R – и го претстави моќниот Touareg R кој користи хибриден погон…

Бела Хадид, гола на инстаграмШоу бизнис и трач
ХМММ...

Бела Хадид, гола на инстаграм

Манекенката Бела Хадид се фотографирала топлес откако направила третман за подобрување на имуниот сисстем во Париз. Бела Хадид објави две…

Џенифер Лопез во природно изданиеМузика и филм
ШТО ДА НЕ

Џенифер Лопез во природно издание

Џенифер Лопез непрекинато ја менува фризурата со вештачки прамени, но на најновите папараци фотографии таа е во природно светло. 50-годишната…