Владо Јаневски ве кани на фестивалот „Мозаик“ во СЦ „Борис Трајковски“Настани

Владо Јаневски ве кани на фестивалот „Мозаик“ во СЦ „Борис Трајковски“

Во пресрет на петчасовниот фестивал „Мозаик“ кој ќе се одржи на 28 февруари во СЦ „Борис Трајковски“,  чаирскиот романтичар Владо…

Маркез во Хонда до 2024 годинаСпорт
БРАВО!

Маркез во Хонда до 2024 година

Макс Маркез и „Репсол Хонда“ ќе соработуваат до 2024 година. Осумкратниот светски првак, во четвртокот, потпишал нов четри годишен договор.…

Што ценат мажите во кревет?Живот
ХМММ...

Што ценат мажите во кревет?

Точно е дека мажите се познати по своите валкани мисли, но ќе бидете изненадени што е она што навистина го…

Селма Хајек објави провокативна фотографијаШоу бизнис и трач
ХМММ...

Селма Хајек објави провокативна фотографија

Селма Хајек овие денови ги поминува опуштено на плажа. Селма на својот инстаграм профил објави фотографија каде позира со разбушавена…