Викторија Бекам е ѕвезда на насловната на грчкиот VogueМода и убавина
WOW

Викторија Бекам е ѕвезда на насловната на грчкиот Vogue

Викторија Бекам е ѕвездата на новиот број на грчкото издание на Вог за кое снимила прилично жежок едиторијал. На самата…

Премиерно новата ,,ракета” Czinger 21САвто-мото
БРЗО И БЕСНО

Премиерно новата ,,ракета” Czinger 21С

Малку познатата компанија Czinger Vehicles доаѓа од Калифорнија, а својот новитет ќе го претстави на авто салонот во Женева следниот…

Џенифер Лопез е сексипилна дива низ Беверли ХилсМузика и филм
НАВИСТИНА Е

Џенифер Лопез е сексипилна дива низ Беверли Хилс

50-годишната актерка и пејачка изгледаше заводливо додека со вереникот Алекс Родригез се упатуваше на деловен состанок во Беверли Хилс. Тесниот…