Ријана на промоција на најновата модна колекцијаМода и убавина
УСПЕШНА ВО СЕКОЕ ПОЛЕ

Ријана на промоција на најновата модна колекција

31-годишната музичка ѕвезда ја промовираше најновата модна колекција во Bergdorf Goodman во Њујорк. За оваа пригода, таа избра портокалов плетен…

Били Ајлиш ја објави новата песна за филмот Џејмс БондМузика и филм
БРАВО!

Били Ајлиш ја објави новата песна за филмот Џејмс Бонд

Били Ајлиш ја објави долгоочекуваната песна за новиот филм за Џејмс Бонд. Меланхоличната балада „No Time To Die“ наиде само…