Ријана со жешка фотографија за Денот на вљубенитеМода и убавина
WOW

Ријана со жешка фотографија за Денот на вљубените

Ријана на својот Инстаграм објави фотографија на која позира во  долна облека со потпис на нејзиниот бренд Savagе x Fenty.…

Енрике Иглесијас објави први фотографии од новороденото бебенцеМузика и филм
ПРЕСЛАТКО Е

Енрике Иглесијас објави први фотографии од новороденото бебенце

Енрике Иглесијас и Ана Курникова се екстремно таинствени за нивниот личен живот. 44-годишниот пејач и 38-годишната поранешна тенисерка ги споделија…

Мајли Сајрус се прошета без градникМузика и филм
СЕ СЛУЧУВА

Мајли Сајрус се прошета без градник

 Мајли Сајрус имаше мала незгода со облеката на модната ревија Марк Џејкобс на Модната недела во Њујорк. Таа облекла црни…