Прогласен е најубавиот маж во светотМузика и филм
ХМММ...

Прогласен е најубавиот маж во светот

Британскиот глумец Роберт Патисон доби највисоко рангирање на скалилата на убавина на Golden Ratio, и ја освои главната титула. Тој…

Анастасија Ражнатовиќ ужива на ТајландМузика и филм
ЗОШТО ДА НЕ

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Тајланд

За Анастасија Ражнатовиќ очигледно летото започнува уште во фебруари. Таа со своите пријатели на социјалните мрежи сподели фотографии и видеа…

Лионел Меси заработува огромна сума на пари годишноСпорт
WOW

Лионел Меси заработува огромна сума на пари годишно

Најдобриот светски фудбалер, Лионел Меси, освојувач на шест „златни топки“ е убедливо најплатениот светски фудбалер, кој месечно чини неверојатни 8,3…

Јелена Карлеуша се разведува!?Шоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Јелена Карлеуша се разведува!?

Гласините дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се разведуваат повторно станаа актуелни. „Душогрижниците“ не престануваат да шпекулираат дека во бракот…