Ким Кардашијан  и Канје вест ги отворија вратите од својот домШоу бизнис и трач
ИНТЕРЕСНО

Ким Кардашијан и Канје вест ги отворија вратите од својот дом

Ким Кардашјан  и Канје Вест на јавноста и го претставија нивниот имот во Хајден Хилс кој се проценува на 60…

ШОПИНГ ЛУДИЛОТО GARAGE SALE ГО ПРЕПОЛНИ РАМСТОР МОЛНастани

ШОПИНГ ЛУДИЛОТО GARAGE SALE ГО ПРЕПОЛНИ РАМСТОР МОЛ

Огромен број на посетители дојдоа на првиот ден  од Garage Sale во Рамстор Мол. Можноста да ги искористат први огромните…