Модна ноќ на невести во Скопје: Македонски блогерки во венчаници од соништатаМода и убавина

Модна ноќ на невести во Скопје: Македонски блогерки во венчаници од соништата

Свадбените фантазии на познатата инфлуенсерка Никица Ацева и моделот и блогерка Ангела Ѓоргиева станаа реалност, во пресрет на гламурозниот настан…

50 Cent доби ѕвезда во ХоливудМузика и филм
ЗАСЛУЖЕНО

50 Cent доби ѕвезда во Холивуд

50 Cent конечно доби своја ѕвезда на холивудската Патека на славните. 37-годишниот рапер, чие вистинско име е Куртис Џејмс Џексон…

Сиара ќе стане мајка по трети патМузика и филм
ЧЕСТИТКИ

Сиара ќе стане мајка по трети пат

Сиара и Расел Вилсон очекуваат уште едно дете. Славната пејачка сподели фотографија на која позира на плажа, a видливо е…

Ријана има ново момчеМузика и филм
НОВИОТ ХОЛИВУДСКИ ПАР

Ријана има ново момче

Само една недела откако раскина со Хасан Џамел, со кого беше во врска три години, странските таблоиди јавуваат дека Ријана има ново момче.…

Нивес Целзиус повторно позира без долна облекаШоу бизнис и трач
ХМММ...

Нивес Целзиус повторно позира без долна облека

Нивес Целзиус постојано споделува фотографии од своето секојдневие, од патувања, одмори, дружења со пријатели… Таа често на своите фотографии знае…