Јелена Карлеуша снима дует со трансвестит од Јужна АмерикаШоу бизнис и трач

Јелена Карлеуша снима дует со трансвестит од Јужна Америка

Јелена Карлеуша ќе снима нов дует со најголемата латинска музичка ѕвеазда, трансвеститот Пабло Витара. Имено, поп-ѕвездата најверојатно ќе сними дует…

Рита Ора позира во проѕирна маичкаШоу бизнис и трач

Рита Ора позира во проѕирна маичка

Пејачката со потекло од Косово, Рита Ора по кој знае кој пат ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи. Познато…

Џенифер Лопез е блескава дива на SAG AwardsМода и убавина

Џенифер Лопез е блескава дива на SAG Awards

50-годишната актерка мамеше погледи во елегантна црна креација со голема панделка од Жорж Хобеика и накит од 9 милиони долари.…

Џенифер Анистон и Бред Пит со искрени прегратки и честитки на SAG AwardsМузика и филм

Џенифер Анистон и Бред Пит со искрени прегратки и честитки на SAG Awards

Џенифер Анистон и Бред Пит неретко присуствуваат на истите холивудските свечености. Нивната синоќешна средба на SAG Awards моментално е жешка…

Вилијам и  Кетрин како вистински домаќини во Бакингемската палатаШоу бизнис и трач

Вилијам и Кетрин како вистински домаќини во Бакингемската палата

Принцот Вилијам и војвотката Кетрин беа домаќини на прием во Бакингемската палата. Кралскиот пар го одбележа одржувањето на „Самиот за…