Еминем објави нов албумМузика и филм

Еминем објави нов албум

Еминем вчера го објави новиот албум, насловен “Music To Be Murdered By”. Ова е вистинско изненадување за фановите, бидејќи освен…

Потврден новиот капитен на Манчестер ЈунајтедСпорт

Потврден новиот капитен на Манчестер Јунајтед

Хари Мегваер е официјално новиот капитен на Манчестер Јунајтед. Централниот бек, кој е само половина година во составот, ја наследува…

Бредли Купер повторно во врска со помлада колешкаШоу бизнис и трач

Бредли Купер повторно во врска со помлада колешка

Бредли Купер се раздели од Ирина Шајк, а заедно ја имаат ќерката Леа де Сена. Тие се разделија по доделувањето…

Јелена Карлеуша во провокативно издание на сминање на емисијаШоу бизнис и трач

Јелена Карлеуша во провокативно издание на сминање на емисија

Јелена Карлеуша се појави на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“ во уште една смела модна комбинација. Имено, од својот…