Меган Маркл ја напушти БританијаШоу бизнис и трач

Меган Маркл ја напушти Британија

Меган Маркл и принцот Хари донесоа одлука да се повлечат од обврските на кралското семејство и да станат финасиски независни.…

Кајли Џенер ги истакна своите облиниШоу бизнис и трач

Кајли Џенер ги истакна своите облини

 Кајли Џенер во провокативен фустан ги истакна своите облини. Атрактивната членка на кланот Кардашијан – Џенер предизвикува интерес од јавноста…

Алиша Кис има нова песна „Underdog“Музика и филм

Алиша Кис има нова песна „Underdog“

Алиша Кис сними нова песна и спот за истата. „Underdog“ е дел од претстојниот албум на славната музичарка, насловен „ALICIA“.…