Меланија Трамп блескаше на новогодишната забаваМода и убавина

Меланија Трамп блескаше на новогодишната забава

Меланија и Доналд Трамп организираа новогодишна забава во нивната вила Мар-а-Лаго во Флорида. На свечената вечера, 49-годишната прва дама на…

Новиот Xiaomi Mi Watch ColorМобилни и технологија

Новиот Xiaomi Mi Watch Color

Xiaomi мината недела го претстави новиот смарт часовник Xiaomi Mi Watch Color кој има дисплеј во кружна форма и огромен…