Наоми Кембел гола во метрото во Њујорк!?Мода и убавина
ЗГОДНИЦА

Наоми Кембел гола во метрото во Њујорк!?

Наоми Кембел  објави фотографии на кои е целосно гола во метрото во Њујорк. Тоа се необјавени фотографии што ги направила…

Викторија Лоба ги покажа стомачните мускулиМузика и филм
ПРЕКРАСНА Е

Викторија Лоба ги покажа стомачните мускули

Викторија Лоба објави нова фтографија на „Инстаграм“. Пејачката се пофали со своето совршено тело и со стомачните мускули, на кои…

Уапсена старлетата Александра НаковаШоу бизнис и трач
СЕКОГАШ СКАНДАЛОЗНА

Уапсена старлетата Александра Накова

Во  Гевгелија била уапсена  Александра Накова , бидејќи наместо во изолација, како пациент позитивен на Ковид-19, се шетала во градот.…

ДРУШТВОТО НА ФИЛМСКИТЕ РАБОТНИЦИ НА МАКЕДОНИЈА едногласно ги поддржа мерките за спас на филмската фела и македонската кинематографијаМузика и филм

ДРУШТВОТО НА ФИЛМСКИТЕ РАБОТНИЦИ НА МАКЕДОНИЈА едногласно ги поддржа мерките за спас на филмската фела и македонската кинематографија

На последното собрание на „Друштво на Филмските Работници на Македонија“, помеѓу останатото, беа  разгледувани и мерките донесени од страна на Агенцијата…

„Што е филм? Попис 2.0“ за врските меѓу технолошкото, културното и политичкотоМузика и филм

„Што е филм? Попис 2.0“ за врските меѓу технолошкото, културното и политичкото

Музејот на современата уметност – Скопје од денеска, па се до 23 јули, започнува со онлајн филмска програма „Што е…

Халкбанк корисниците на платежни картички Mastercard отсега ќе можат да плаќаат бесконтактно со нивниот мобилен уред преку новата апликација HalkPayПРЕС

Халкбанк корисниците на платежни картички Mastercard отсега ќе можат да плаќаат бесконтактно со нивниот мобилен уред преку новата апликација HalkPay

Од 3 јули клиентите на Халкбанк кои се корисници на платежни картички Mastercard, а имаат мобилен уред со оперативен систем…

Памела Андерсон објави фотографија од креветШоу бизнис и трач
И НА 53 ГОДИНИ Е НЕЗАМЕНЛИВА

Памела Андерсон објави фотографија од кревет

Памела Андерсон ги почести своите фанови со жешка фотографија од кревет. Памела не се спушти од тронот на една од…

Моника Белучи е шик дама во црн комбинезонМода и убавина
WOW

Моника Белучи е шик дама во црн комбинезон

Во Франција Моника Белучи присуствуваше на изложба и како и секогаш, измами комплименти од своите фанови. 55-годишната Италијанка беше облечена…

Пливање, забавен начин за намалување килограмиЗдравје и Фитнес

Пливање, забавен начин за намалување килограми

Пристигнувањето на високите температури, секако, нè асоцира на море, пливање и бескрајно уживање на плажа. Како и да е, покрај…

Рита Ора се соблече голаМузика и филм
WOW

Рита Ора се соблече гола

Рита Ора објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм. Пејачката од време на време објавува голи фотографии, а оваа го…