Ирина Шаик позира за јапонскиот ВогМода и убавина

Ирина Шаик позира за јапонскиот Вог

Ирина Шаик уште еднаш покажа зошто е омилена во модниот свет. Русинката овојпат ја освои насловната страница и едиторијалот за…

Ибрахимовиќ официјално се враќа во МиланСпорт

Ибрахимовиќ официјално се враќа во Милан

Клубот потврди дека шведскиот напаѓач Милан Ибрахимовиќ официјално ќе биде претставен како (старо) ново засилување. Ибра пред четири дена беше најавен…

Викторија Бекам пред банкрот!?Шоу бизнис и трач

Викторија Бекам пред банкрот!?

 Викторија Бекам наводно е во големи финансиски прблеми. Поранешната британска пејачка, наводно, морала да го отпушти личниот возач откако нејзината…