Погледнете како изгледаше првата JÄGERMEISTER забава во Берлин,Барселона и ИбицаНастани

Погледнете како изгледаше првата JÄGERMEISTER забава во Берлин,Барселона и Ибица

На 29. ноември се одржа спектакуларниот настан кој ги соедини забавата, вашиот омилен пијалак и патувањето на едно место. Скопје…

Оливија Њутн-Џон ја стави на аукција оригиналната кожена јакна од „Брилијантин“Музика и филм

Оливија Њутн-Џон ја стави на аукција оригиналната кожена јакна од „Брилијантин“

Оливија ја стави на аукција оригиналната кожена јакна од филмот за да ги донира парите за истражувања на ракот. Јакната…

Јунајтед ќе го купи ХаландСпорт

Јунајтед ќе го купи Халанд

Манчестер јунајтед ќе го купи норвешкото чудо од дете Ерлинг Халанд од Ред Бул салцбург за 76 милиони фунти уште…

Џенифер Анистон и Бред Пит повторно заедноШоу бизнис и трач

Џенифер Анистон и Бред Пит повторно заедно

Џенифер Анистон и Бред Пит се разведоа во 2005 година, но денес се во добри односи.   Бред Пит бил еден од…

Џенифер Лопез, секси во бела спортска облекаМузика и филм

Џенифер Лопез, секси во бела спортска облека

Џенифер Лопез не прави паузи со тренинзите, а нејзината посветеност очигледно дава резултати. Многумина се согласуваат дека на 50 години…