Рамстор Мол – вистинска празнична магија за вас и вашите најмилиЗанимливости
Многу забава, попусти и хуманитарна акција за поубави новогодишни празници

Рамстор Мол – вистинска празнична магија за вас и вашите најмили

Оваа година Рамстор Мол е омилено место за сите посетители. Во прекрасен новогодишен амбиент кој навистина остава без здив, Рамстор…

Фејсбук има проблем вреден 52 милијарди евраМобилни и технологија

Фејсбук има проблем вреден 52 милијарди евра

Имено, додека компанијата има повеќе пари од скоро сите американски компании, официјалниот Вашингтон толку многу се „заостри“ кон лидерот на…