Памела Андерсон во ултра секси аутфитШоу бизнис и трач

Памела Андерсон во ултра секси аутфит

Памела Андерсон го привлече вниманието на сите луѓе кои бeа присутни во текот на снимањето на нова реклама за компанијата…

Бергузар Корел го истакна трудничкото стомаче во црна креацијаМузика и филм

Бергузар Корел го истакна трудничкото стомаче во црна креација

Познатите турски актери се заштитни лица на „Zen Diamond“. Бергузар Корел и Халит Ергенч беа специјални гости на настан организиран…

Која е најпопуларната игра за паметни телефони?Мобилни и технологија

Која е најпопуларната игра за паметни телефони?

И покрај многуте нови наслови на игри што дебитираа последниве месеци, некои, постари,  сè уште се меѓу најпосакуваните за корисниците.…

Меланија Трамп ја пречека новогодишната елкаМода и убавина

Меланија Трамп ја пречека новогодишната елка

Меланија Трамп ја пречека големата елка која ќе ја краси сината соба,а со тоа започнаа и подготовките на новогодишните и…