Премиера на Aston Martin DBXАвто-мото

Премиера на Aston Martin DBX

Аston Martin овој модел го најавуваше не само како суштински автомобил, туку и како потенцијална пресвртна точка за овој производител. …

Џенифер Анистон направи профил на ИнстаграмМузика и филм

Џенифер Анистон направи профил на Инстаграм

Американската актерка Џенифер Анистон руши рекорди на Инстаграм. Имено, има 20 милиони следачи, а профилот го отвори пред неполн  месец.…

Рита Ора објави провокативна фотографијаМузика и филм

Рита Ора објави провокативна фотографија

Прекрасната Рита на новата фотографија позира во проѕирен црн градник од тантела.  Ова не е првпат познатата пејачка со албанско…

Ново пријателство помеѓу Викторија Бекам и Кортни и Ким Кардашијан!?Шоу бизнис и трач

Ново пријателство помеѓу Викторија Бекам и Кортни и Ким Кардашијан!?

На една гала вечер во Беверли Хилс, во организација на Викторија Бекам, биле поканети и сестрите Ким и Кортни Кардашијан,…

Синот на Цеца Ражнатовиќ се ожениШоу бизнис и трач

Синот на Цеца Ражнатовиќ се ожени

Цеца Ражнатовиќ привлече огромно внимание со подготвувањето на свадбената веселба за својот син во Белград. Неговата избраничка ја носеше истата…