Џенифер Лопез во сексипилно издание за GQМузика и филм

Џенифер Лопез во сексипилно издание за GQ

50-годишната музичка ѕвезда сними сексапилна фотосесија за да прослави за титулата Икона на годината, за познатото машко списание. Лопез позираше во…

Џоан Колинс е новото заштитно лице на ВалентиноМода и убавина

Џоан Колинс е новото заштитно лице на Валентино

Џоан Колинс е ѕвездата во празничната кампања на Валентино. Во видеото, 86-годишната актерка, позната по серијата „Династија“, како вистинска дива…

Ангелот на Victoria’s Secret е избрана за жена на годинатаМода и убавина

Ангелот на Victoria’s Secret е избрана за жена на годината

Во Холивуд по трет пат беа доделени наградите на модниот бренд Revolve и по тој повод на свечениот настан присуствуваа…

5 неопходни суплементи за одржување на здравјето и форматаЗдравје и Фитнес

5 неопходни суплементи за одржување на здравјето и формата

Секој суплемент има свои предности во зависност од вашата цел, навики, исхрана, буџет… Ама ако треба да се издвојат 5…