Џеј Ло има двојничкаШоу бизнис и трач

Џеј Ло има двојничка

Латино дивата Џеј Ло има двојничка. Се работи за русинката Наталија Мирскик. Погледнете колку личат на некои фотографии. View this post…

Мелани Грифит и на 62 години е бомбаШоу бизнис и трач

Мелани Грифит и на 62 години е бомба

Познатата актерка Мелани Грифит и поранешна сопруга на Антонио Бандерас постави слика на Инстаграм во долна облека што покажа дека…

HUAWEI NOVA 5T СО ПЕТ КАМЕРИ СО ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА ДОСТАПЕН НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАРМобилни и технологија

HUAWEI NOVA 5T СО ПЕТ КАМЕРИ СО ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА ДОСТАПЕН НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР

HUAWEI nova 5T е совршен паметен телефон за сите сценарија за фотографија и видео, а обезбедува и неверојатно искуство со игри, сите поддржани со долг век…

Скопје сведочеше на гејминг спектакал каков што не видел досега!Настани

Скопје сведочеше на гејминг спектакал каков што не видел досега!

Повеќе од 3000 посетители, 48 натпреварувачи, 6 експо изложувачи и многу други партнери и компании беа дел од Good Game настанот за кој уште…