Нова сезона во НБА, нова модаМода и убавина

Нова сезона во НБА, нова мода

Првата недела од новата НБА сезона е во тек. Долго ја очекувавме затоа што ќе биде доста поинтересна и поизрамнета…

Што е поефикасно – пленк или стомачни вежби?Здравје и Фитнес

Што е поефикасно – пленк или стомачни вежби?

Летото е веќе зад нас, но ние со време мора да мислиме за следната сезона на плажа. Не сакаме да…

Белен Родригез секси како никогаш до сегаШоу бизнис и трач
Уживање на Малдивите

Белен Родригез секси како никогаш до сега

Аргентинско италијанската убавица Белен Родригез почетокот на есента го помина на Малдивите, како дел од својот 10ти одмор годинава 🙂…

Една од клучните работи за добар секс!Занимливости

Една од клучните работи за добар секс!

Во моментот кога ќе забавите, таа сака лудо возење. Тогаш кога таа не сака ништо друго освен лесни, нежни бакнежи,…