Титаник имал сосема поинаков крајМузика и филм
Џејмс Камерон сакал друг крај

Титаник имал сосема поинаков крај

Еден од најгледаните филмови во историјата Титаник со Леонардо ди Каприо и Кејт Винслет имал сосема поинаков крај замислено според…

Стаклото ќе се заменува со картонски шишињаЗанимливости
Нов тренд кај пивата

Стаклото ќе се заменува со картонски шишиња

Целта на компанијата е да ги намали влијанијата врз животната средина со овие иновации и да претстави возбудлива нова опција…