Ексклузивните производи на Fashion Group поблиску до васМода и убавина
отсега и преку мобилна апликација

Ексклузивните производи на Fashion Group поблиску до вас

Светските брендови Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Mango, Parfois, Premiata, Replay, Springfield, Steve Madden, Super Dry, Timberland, UGG, Women’s…

Со користење на апликацијата HalkEco на ХалкБанк граѓаните само за еден ден обезбедија засадување на 22 дрвjaЗдравје и Фитнес
Браво за Халк Банк

Со користење на апликацијата HalkEco на ХалкБанк граѓаните само за еден ден обезбедија засадување на 22 дрвja

За само еден ден откако официјално беше претставена новата мултифункционална мобилна апликација HalkEco на Халкбанк, истата ја имаат симнато 1.242 граѓани кои…

NOT AN EVENT го одбележа доаѓањето на NOT A PARFUME SUPERDOSE во стилот на Studio 54Настани

NOT AN EVENT го одбележа доаѓањето на NOT A PARFUME SUPERDOSE во стилот на Studio 54

Вчера со почеток во 19 часот во парфимеријатa Anabella Мериот се одржа официјалната промоција на два нови парфеми од брендот…

10GB за опуштено сурфање со А1ПРЕС
А1 Македонија го збогатува своето припејд портфолио

10GB за опуштено сурфање со А1

А1 Македонија го збогатува своето припејд портфолио во мобилната телефонија и објавува нова, атрактивна понуда со која од денеска, припејд…