Кој дел од женското тело најмногу ги возбудува мажите?Занимливости
Женското тело е магија

Кој дел од женското тело најмногу ги возбудува мажите?

Ушите, колковите, задникот, градите, вагината – сето тоа ги возбудува мажите, но ќе се изненадите кога ќе дознаете кој дел…

Porsche прославува 10 години од Panamera со специјален моделАвто-мото
Една од најдобрите коли на Porsche

Porsche прославува 10 години од Panamera со специјален модел

Германскиот производител лансираше во Америка посебна, јубилејна верзија на Panamera по повод 10 години од постоењето на овој модел. Специјалното…

Кендал Џенер во ново провокативно изданиеШоу бизнис и трач
Кендал Џенер е прејака

Кендал Џенер во ново провокативно издание

Во последно време е забележително отсуството на Кендал Џенер од модните писти и најпрестижните социјални настани. Но популарниот модел заблеска…